TOREBKI MIEJSKIE

ilość produktów: 8

Praktyczność, wygoda, pojemność, a przy tym niepowtarzalny styl? Wszystkie cechy w jednej torebce? Tak! Takie są właśnie torebki miejskie. Pasują zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Tworzone z myślą o kobietach ceniących przede wszystkim wygodę i styl. Stanowią idealne rozwiązanie dla kobiet, które lubią mieć wszystko pod ręką.

Praktyczne i stylowe torby miejskie

Wybierając się na miasto, na plaże lub na zakupy zmieścimy w niej wszystkie nasze skarby. Szminka, portfel, okulary, telefon, książka, gazeta i wiele innych najpotrzebniejszych drobiazgów swobodnie wsadzimy do dużej torebki miejskiej. Ich nazwa wzięła się właśnie stąd, że są one perfekcyjne w wyjściu na miasto. Są najczęściej bardzo duże, pojemne. Ich modele zmieniają się co sezon, tak samo, jak kolorystyka, a w naszym sklepie znajdziesz aktualne trendy.

W naszej ofercie dostępne są także mniejsze torebki listonoszki, idealne na wypad na miasto ze znajomymi. Torebka listonoszka to mniejsza wersja, która preferowana jest dla kobiet nie wymagających dużego miejsca przy zachowaniu praktycznych walorów. Oferujemy starannie i precyzyjnie wykonane produkty z wysokogatunkowych materiałów.

    pixel