Stylizacje na letnie imprezy dla NIEJ

2018-06-28
Stylizacje na letnie imprezy dla NIEJ

Wybierając się na imprezę zawsze chcemy elegancko i modnie wyglądać oraz podkreślić swoje największe atuty lub ukryć mankamenty urody. A, że lato sprzyja organizowaniu imprez zarówno plenerowych oraz tych w lokalu warto już wcześniej zastanowić się nad wyborem ubrania, który nie tylko podkreśli nasz outfit i dobry gust, ale zapewni komfort i wygodę podczas najbardziej krępujących ruchów.

Należy odpowiednio dopasować strój do okazji oraz miejsca, do którego się udajemy. Tworząc swoją stylizację zawsze kieruj się wygodą, unikaj niedopasowanych i mocno opinających kreacji, zapomnij o sukienkach, które ograniczają ruchy i podwijają się w tańcu, zrezygnuj z wysokich szpilek, jeśli idziesz tylko na urodziny. Każda impreza wymaga odpowiedniego ubioru, inaczej będą wyglądać stylizacje na wesele, imprezę firmową, urodziny, czy chrzciny, a zupełnie odmiennie strój do pubu, imprezę na świeżym powietrzu, czy garden party. Możesz tworzyć własne modowe eksperymenty lub skorzystać z naszych wyjątkowych stylizacji na letnie imprezy dla niej, którymi zaskoczysz każdego. Dziewczęce wyraźne kolory, czy stonowane odcienie, a może neonowy lub hipisowski styl? Wybór ten jest indywidualną kwestią, jednak pamiętać trzeba o tym, aby wybierać strój odpowiedni do sytuacji!

do pubu

stylizacja na imprezę

neon party

stylizacja na wesele

Dodatki

Nawet najpiękniejsza kreacja potrzebuje dodatków, aby w całości prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Uważaj jednak żeby z nimi nie przesadzić, dlatego jeśli stawiasz na mocno zdobione ubrania kieruj się rozsądkiem, nadmiar błyskotek może prezentować się kiczowato i zbyt przesadnie. Dla mocno zdobionych kreacji wybieraj tylko długie kolczyki, do mniej oficjalnych strojów możesz zakładać duże kolczyki, pierścionki, zegarki, bransoletki i naszyjniki, ale zawsze z umiarem. Nie mniejsze znaczenie ma dobór torebki i obuwia, powinny one współgrać kolorystycznie z kreacją, aby jej nie zdominować. Aby nie było nudno i nijako w letnich kreacjach na imprezę postaw na jasne i wyraźne odcienie!

pixel